Search
  • Cycling Tartu

Pajur ja Ärm Poolas hoos

Markus Pajur ja Rait Ärm tegid väga korralikud sõidud Poolas UCI teise kategooria ühepäevasõitudel. Wroclawi külje all toimunud võistlusel GP DB Zmigrod näitas ennast parimast küljest Markus Pajur, kes sai jooksikute grupist 6.koha. Samas grupis oli ka aasta parima esituse teinud Joosep Sankmann, kes sai 13.koha. Markus oli päev läbi väga aktiivne ning ka enne lõppu proovis veel kaaslasi edestada rünnates, kuid profiklubid vedasid oma sprinterid ilusti lahti ja neile seekord vastu ei saanud. Teisel päeval oli rada palju raskem, sõit toimus ringide peal, kus oli palju tõuse. Seekord ünnestus Rait Ärmil peagrupist lahti rebida koos 5 kaaslasega ning lõpuks tuligi UCI sõidult 6.koht. Rait ütles, et polnud Eestist tulles selliste tõusudega harjunud ja lõpus hakkasid jalad krampi kiskuma ning ei saanud enam teistele jooksikutele vastu hakata. Peagrupi eesotsas finisheerus Siim Kiskonen, kes sai 13.koha.